Od dawna myślałem o własnej stronie internetowej. Snobizm? Cóż, być może. Ale w dobie czasów, gdy pędzi się coraz bardziej, warto chyba spojrzeć za siebie i gdzieś zapisać to, co się w życiu zrobiło. A więc zaczynam …

063

Nazywam się Jarosław Bartoszewski i mieszkam w Tczewie. Moją pasją jest genealogia własnej rodziny. Udało mi się odnaleźć dane moich przodków, którzy wędrowali po Pomorzu, zamieszkując w Starogardzie Gdańskim, Skórczu, na Podzamczu w Gniewie i w okolicach Zblewa. Najwcześniejsze znane mi udokumentowane wydarzenie to narodziny mojego prapraprapradziadka Mateusza Bartoszewskiego w 1737 roku w Zblewie.


001kotelnica

Poza tym lubię wędrować po górach i odkrywać piękne miejsca w naszym kraju (a jest ich naprawdę wiele).

099

Zawodowo jestem nauczycielem i odnajduję w szkole to, co lubię. Przez wiele lat pracowałem w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie, gdzie pozostawiłem kawał życia i wiele wspomnień. Obecnie pracuję w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie i mam dużo planów związanych z tym miejscem. Nigdy nie myślałem, że będę pracował poza Tczewem, ale dziś podoba mi się to miejsce i ludzie tu mieszkający, którzy chcą działać. Gdy jednak wracam do domu, widzę, co jeszcze można poprawić tam, gdzie mieszkam. I mimo, że wiele czasu i serca poświęcam dla Swarożyna, nie wyobrażam sobie, aby nie pracować dla Tczewa i jego rozwoju. Do moich największych sukcesów zawodowych mogę zaliczyć otrzymanie odznaki „Przyjaciela Dzieci Autystycznych” w roku 2005 i odznaki „Szeryfa Praw Dziecka” w 2014 (tym większy sukces, bo odznaka przyznawana przez dzieci).

 
wykonanie: PRODO tworzenie stron | Polityka cookies